ضمانت اصل بودن کالا

فروشگاه کارین ابزار با سابقه بالا در فروش ابزار های برقی در بازار ابزار تهران ، دارای نمایندگی ابزار های برقی پر مصرف و قابل اطمینان این بازار را دارا می باشد .

فروشگاه کارین ابزار در همه موارد به خریداران کالاهای خود اطمینان خاطر را نسبت به اصل بودن کالاهای خریداری شده از این فروشگاه را می دهد .

از جمله برند هایی که در این فروشگاه به فروش می رسد می توان به :

متابو آلمان که تغریبا تمامی کالاهای آن ساخت کشور آلمان بوده و در کنار کالاهای آلمانی خود کالاهای چینی ، رومانی و بلغارستانی را دارد که این فروشگاه در هنگام فروش کالا به مشتریان خود کشور سازنده این کالا را معرفی و ضمانت اصل بودن آن را می دهد .

محصولات آروا که امروزه یکی از برند های برتر شناخته شده در بازار ابزار می باشد که در چند سال گذشته علاوه بر واردات کالا از کشور چین در ضمینه تولید کالا در ایران نیز فعالیت چشمگیری داشته و دارد که از جمله تولیدات آن در ایران می توان به اینورتر های جوش ، اتو لوله سبز و همچنین دستکش اشاره کرد .

محصولات توسن که شناخته شده ترین ابزار برقی و ابزار دست را در کل ایران داشته و چندین سال در امر واردات و تولید ابزار فعالیت می نماید که عمده کالاهای خود را از کشور چین وارد و اقدام به عرضه آن می نماید و در کنار این کالاها تولیدات ایرانی خود از جمله اتو لوله سبز و دستکش را دارد .

محصولات نک که برترین برند در رسته بتن کن و چکش تخریب را دارا می باشد ، این شرکت از اولین واردکنندگان بتن کن و چکش تخریب از کشور چین به ایران می باشد که سابقه بسیار بالا در واردات این محصول را دارد . در ضمن این شرکت کاملترین و متنوع ترین چکش های تخریب و بتن کن ها را دارا می باشد . و در کنار آن لقدام به وارد کردن محصولات مختلف کارگاهی و صنعتی نموده است .

فروشگاه کارین ابزار در سالهای آینده برای تکمیل محصولات خود اقدام به اخذ نمایندگی شرکت های دیگری از جمله ماکیتا ، دی سی ای ، پوکا و ... را می نماید .